Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

SOHO Nieruchomości

os. Raczyńskiego 33/9 Swarzędz

Mapa

605 569...

605 569 788

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

23

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia SOHO Nieruchomości

Filtruj

Dworek Jaracz

Jaracz,wielkopolskie

6 000 zł540 m² 11 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wynajem dla Firm. Dom 540 m2. Budynek Gospodarczy. Staw. Działka 4 ha. Plac utwardzony. Jaracz. Przedmiotem wynajmu jest Nieruchomość głównie dla Firmy,...

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²700 m² 17 000 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wynajem. Sprzedaż. Budynek Socjalno-Biurowo-Mieszkalny 700m2. Plac 8500m2. Warsztat, wiaty. Gościejewo. Gm. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem wynajmu / sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

128 zł/m²29 m² 3 700 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem. Lokal użytkowy 29 m2. Parking. Oborniki centrum! Przedmiotem Wynajmu jest okazały lokal użytkowy o powierzchni 29 m2 , z dużym...

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal użytkowy 60 m2. Centrum. Rogoźno Wlkp. Przedmiotem Wynajmu jest lokal o powierzchni 60 m2, znajdujący się na parterze budynku kamienicy,...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł300 m² 8 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Magazyn. 300m2. Rogoźno. Przedmiotem Wynajmu jest Hala Magazynowa o powierzchni 300m2. Nieruchomość znajduje się na terenie usługowym...

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²330 m² 18 000 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem. Lokal użytkowy 330 m2. Parking. Oborniki centrum! Przedmiotem Wynajmu jest okazały lokal użytkowy o powierzchni 330 m2 , z dużym...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 591 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 220m2. Warsztat 200m2. Działka 1000m2. Kowanówko. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom...

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł600 m² 280 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Atrakcyjne Działki Budowlane 600m2. Oborniki/słonawy. Las. Rzeka. Polecam na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem. Mieszkanie 2 pokoje. 55 m2. Rogoźno. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w miejscowości Rogoźno Wlkp. gm. Oborniki. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 908 zł56,11 m² 8 107 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania łączącego w sobie mistrzowską lokalizację, ekologię i komfort życia ? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie blisko centrum...

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²60 m² 2 500 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal użytkowy 60 m2. Rogoźno. Centrum. Główna ulica! Przedmiotem najmu jest lokal z przeznaczeniem na biuro, sklep lub usługi przy głównej...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 240m2. Budynek gospodarczy 50m2. Działka 1100m2. Pruśce gm. Rogoźno. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład...

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł2 000 m² 18 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Hala przemysłowa 2000 m2. Pow. Socjalno-biurowe 300 m2. Plac utwardzony. Poznań: krzyżowniki / smochowice. Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 1020 m2 rogoźno Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 1020 m2, położona na obrzeżu miasta...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 917 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 48 m2. Blok. III piętro. Centrum. Rogoźno. Polecam na sprzedaż mieszkanie na jednym z głównych osiedli w centrum...

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²102 m² 1 600 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal 102m2, na Sklep, biuro, gabinet, kancelarie, restaurację! Wągrowiec. Przedmiotem Wynajmu jest lokal o powierzchni 102m2, położony...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł65 m² 4 154 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie 66 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania: w dobrej cenie przy głównej...

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł650 m² 25 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Hale, magazyny, biura, pom. Socj. 650m2. Plac 400m2. Oborniki. Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość handlowo-usługowo - magazynowa o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł40 m² 4 950 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam na sprzedaż mieszkanie na jednym z głównych osiedli w centrum...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł165 m² 2 848 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

Sprzedaż. Dom jednorodzinny 165 m. Działka 992 m. Bolewice. Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem w Bolewicach,...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł200 m² 18 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hala 200 m2. Pomieszczenia socjalne. Kowanówko. Przedmiotem wynajmu jest: hala/warsztat o powierzchni 200 m2, plus Wiata, usytuowane na działce...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 723 m²

Sprzedaż. Atrakcyjna Nieruchomość dom 63m2. Bud. Gosp. 65m2. Działka 2723m2. Rogoźno. Polecam na sprzedaż ciekawą Nieruchomość składającą się...

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 292 m² 115 zł/m²

Katarzyna Wajnert

Katarzyna Wajnert

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki objęte mpzp - Parkowo, gm. Rogoźno Przedmiotem oferty jest działka budowlana, o powierzchni 1292 m2 lub 1285 m2. Działka objęta jest mpzp...

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²74 m² 1 500 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal Handlowy 74 m2. Wynajem. Centrum. Oborniki. Przedmiotem najmu jest Lokal znajdujący się na poziomie piwnicy budynku piętrowego z przeznaczeniem na...

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł1 000 m² 19 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Hala Magazynowa 1000 m2. Plac utwardzony. Lwówek. Przedmiotem Wynajmu jest nowa Hala Magazynowa z Placem manewrowym i Parkingiem...

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł520 m² 13 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hale 520m2 (400m2 +120 m2) plac. Parking. Mściszewo/murowana goślina. Blisko S-11. Przedmiotem wynajmu są dwa osobne Obiekty o powierzchniach 400m2 oraz...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł4 368 m² 82 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Działka mieszkaniowo usługowa 4 368 m2. Warunki zabudowy. Pruśce. Przedmiotem sprzedaży jest okazała działka budowlana o pow. 4368 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł2 600 m² 70 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 2600 m2. Rogoźno. Polecamy na sprzedaż działkę położoną w Rogoźnie, o łącznej powierzchni 2600 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł41,27 m² 5 210 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,27m2 w Kamienicy nad Jeziorem. Rogoźno. Centrum Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poddaszu, z ogródkiem na działce,...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 520 m² 12 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem: hala 1520 m2. Plac utwardzony. Biura 100 m2. Oborniki Nieruchomość mieści się w Pacholewie koło Obornik Wlkp. Nieruchomość łącznie...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja. Sprzedaż. Stylowy budynek 1 100 m2. 12 mieszkań. Garaże. Działka 1 280 m2. Ryczywół gm. Oborniki. Przedmiotem sprzedaży jest zabytkowy budynek...

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł11 603 m² 57 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Działka inwestycyjna 11603 M2. Rogoźno wlkp. Przedmiotem sprzedaży jest okazała działka o obszarze 11603 m2, bardzo atrakcyjna pod...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł700 m² 2 429 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 000 m² 99 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja ! sprzedaż. Działka mieszkaniowo-usługowa 2000 m2, jezioro. Las. Pruśce gm. Rogoźno Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2000 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 219 zł36,53 m² 12 160 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania z przydomowym ogródkiem, tarasem lub balkonem. Poznań Podolany. Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Podolany....

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł800 m² 1 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajem. Plac 800m2. Budynek Gospodarczy. Wągrowiec. Przedmiotem wynajmu jest Plac o powierzchni 800m2. Teren idealnie nadający się pod działalność...

Szczegóły ogłoszenia

10 590 000 zł6 164 m² 1 718 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż. Hale przemysłowe 6164 m2. Pom.SOCJALNO-BIUROWE 1000 m2. Działka 8300 m2. Parking 926 m2. Plac utwardzony. Poznań krzyżowniki Przedmiotem...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł15 300 m² 6 zł/m²

Katarzyna Wajnert

Katarzyna Wajnert

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka w sąsiedztwie lasów i jezior, położona w Bielski, gm. Międzychód. Łatwy dojazd drogą asfaltową, ostatnie...

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²80 m² 3 000 zł

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Wynajem. Lokal 80m2. Rogoźno. Centrum. Przedmiotem wynajmu jest lokal użytkowy o powierzchni 80m2 z przeznaczeniem dowolnym na sklep, biuro,...

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł208 m² 986 zł/m²

Małgorzata Machucka

Małgorzata Machucka

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Działka inwestycyjna. 208m2. Czarnków. Polecamy na sprzedaż działkę w centrum miejscowości Czarnków , położonym w północnej...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij